Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ kat5e ethernet patchkabel ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "kat5e ethernet patchkabel" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
OEM/ODM Cat5e Ethernet καλώδιο 100ft UTP FTP BC CCA CCS PVC TPE Jacket
| Τύπος συνδέσμου | RJ45 |
|---|---|
| Κατηγορία | Κατηγορία 5e |
| Διάρκεια | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Τύπος σακακιών | pvc |
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο LAN κατηγορίας 6α με κάλυψη TPE και χρυσωπική επίστρωση
| Τύπος καλωδίου | CAT6A |
|---|---|
| Αξιολόγηση καλωδιακών καλωδίων | ΤΡΕ |
| Επιμετάλλωση καλωδίων | Χρυσοκάλυψη |
| Προστασία καλωδίων | Φύλλο αλουμινίου που προστατεύεται |
Υψηλή ταχύτητα 1Gbps Κάλκινο καλώδιο Cat6 Ethernet Κόκκινο PVC Jacket 1m 250MHz εύρος ζώνης
| Υλικό αγωγού | Χαλκός/CCA |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης | 250MHz |
| Χρώμα | Κίτρινο/ Κόκκινο/ Μαύρο |
| Διάρκεια | 1m/ 2m/3m/5m/10m/15m/20m/30m/50m/100m |
Διάταξη καλωδίου 600 MHz Cat6A Ethernet Patch Cable Διάμετρος καλωδίου 26 AWG Τύπος συνδέσμου
| Χρώμα καλωδίου | Πιόλε και λευκό/πράσινο/κίτρινο/λευκό/μαύρο |
|---|---|
| _καλώδιο θερμοκρασία εκτίμηση | 75°C |
| Προστασία καλωδίων | Φύλλο αλουμινίου που προστατεύεται |
| Σχήμα | Καθαρό |
ΤΡΕ Jacket Cat6A Patch Cord Ανώτερη απόδοση για τη μετάδοση δεδομένων
| Δυνατότητα σύρσης καλωδίου | 50 λίβρες |
|---|---|
| Σχοινιά για καλώδια | Στερεά |
| Σχήμα | Καθαρό |
| Αξιολόγηση καλωδιακών καλωδίων | ΤΡΕ |
26 AWG Διάμετρος καλωδίου Cat6A Ethernet Patch Cable με κάλυψη από PVC και προστασία από φύλλο
| Αξιολόγηση καλωδιακών καλωδίων | ΤΡΕ |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 26/28/30 AWG |
| _καλώδιο θερμοκρασία εκτίμηση | 75°C |
| Δυνατότητα σύρσης καλωδίου | 50 λίβρες |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Δικτυακό καλώδιο
| Κατηγορία | Καλώδιο δικτύωσης |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | Χαλκός/CCA |
| Τύπος συνδέσμου | RJ45 |
| Ταχύτητα | 1Gbps |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο RJ45 Cat5E Ethernet PVC Jacket CCA Conducer 24 AWG
| Ονομασία προϊόντος | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού | ΚΑΠ |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Κατηγορία τάσης | 30V |

