Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ usb 2 0 to usb c cable ] αγώνας 32 προϊόντα.
Κόκκινο 2.4A USB 3.0 καλώδιο μεταφοράς δεδομένων Custom Made USB 3.0 Apple καλώδιο
| Ταχύτητα φόρτισης: | Μέχρι 2,4A |
|---|---|
| Ευρέως χρησιμοποιημένος: | Για το σπίτι, το γραφείο, το αυτοκίνητο, κλπ. |
| Συνδετήρας: | Αστραπή |
Ελαφρύ καλώδιο USB 3 προς κεραυνό 1.2m κατασκευή από κράμα αλουμινίου
| Χρώμα: | Ασημένιο |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 10000+ διάρκεια ζωής κάμψεων |
| Ονομασία: | Καλώδιο USB 3.0 Lightning |
Προσαρμογή κεραυνός σε USB 2.0 καλώδιο Ipad USB C σε κεραυνό καλώδιο 2.4A
| Πακέτο: | Λιανική συσκευασία |
|---|---|
| Έκδοση USB: | 2.0 |
| Βάρος: | 50g |
Προσαρμοσμένα τηλέφωνα USB 3.0 κεραυνό καλώδιο Μεταφορά δεδομένων και φόρτιση 480Mbps
| Χρώμα: | Διαφέρει |
|---|---|
| Συνδετήρας Α: | usb α |
| Συνδετήρας Β: | Μικροϋπολογιστής USB |
Καλώδιο κινητού τηλεφώνου Usb 2.0 Καλώδιο φόρτισης 480Mbps
| Εφαρμοστέες περιπτώσεις: | Αρχική / Γραφείο / Ταξίδια |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Λευκό/Μπλε/Κόκκινο/Κίτρινο |
| Συμφωνία: | Συσκευές USB τύπου C |
Διαρκής απόδοση USB 3.0 Ipad Καλώδιο φόρτισης USB 3.0 2.4A
| Διάρκεια: | 1.2m |
|---|---|
| Συμφωνία: | iPhone, iPad, iPod |
| Υλικό: | Σύνθετα αλουμινίου |
Καλώδιο αστραπών USB 3.0 για αυτοκίνητα με προστασία από βραχυκύκλωμα
| Συμπαγές σχέδιο: | εύκολος να φέρει |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1.2m |
| Συνδετήρας: | Αστραπή |
480Mbps Νάιλον πλεγμένο USB 2.0 προς το καλώδιο αστραπής Iphone USB 2.0 καλώδιο
| Συμβατές συσκευές: | iPhone/iPad/iPod |
|---|---|
| Υλικό: | Νάυλον που πλέκεται |
| Συνδετήρας: | Αστραπή |
Προσαρμόσιμο μωβ USB 3.1 για το κεραυνό καλώδιο 1m για το Iphone Ipad
| Συμφωνία: | Συσκευές IOS |
|---|---|
| Υλικό: | Νάυλον που πλέκεται |
| Πυρήνας καλωδίων: | Χάλυβα |
Υψηλής αντοχής 2.4A USB 2.0 καλώδιο αστραπής συμβατό με συστήματα IOS 8.0 ή νεότερα
| Δυνατότητα: | 10000+ διάρκεια ζωής κάμψεων |
|---|---|
| Ταχύτητα συγχρονισμού στοιχείων: | 480Mbps |
| Έκδοση USB: | 2.0 |

