Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ ethernet cat5e ] αγώνας 87 προϊόντα.
SFTP BC 26AWG Καλώδιο χαλκού κατηγορίας 7 600MHz 50m Καλώδιο Ethernet κατηγορίας 7
| Τύπος καλωδίου: | Cat7 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
| Κατηγορία τάσης: | 300V |
Πράσινο επίπεδο καλώδιο επικάλυψης Ethernet Cat 7 Sftp 10gbit/S 600mhz 1m-10m
| Εφαρμογή: | Δίκτυο Ethernet |
|---|---|
| Διάστημα καλωδίου: | 1m/1.5m/2m/3m/5m/10m |
| Τύπος καλωδίου: | Καλώδιο δικτύων |
Τετραγωνικό καλώδιο Ethernet 30AWG 1M 1000Mbps για υπολογιστές γραφείου
| Διάφραση ζώνης: | 1000 MHZ |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Διάστημα καλωδίου: | 3 πόδια |
Καλώδιο EJE μάρκας Ethernet Patch Κόστος-αποτελεσματικό Κίτρινο CCA Cat5E για παρακολούθηση ή δικτύωση Gigabit
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 100 MHz |
| Καλωδιακό μπουφάν: | PVC |
Καλώδιο Ethernet με στερεό αγωγό που συνδέεται με ράβδο Cat5e/Cat6/Cat6a/Cat7 1000ft
| Διάρκεια: | 1000ft |
|---|---|
| Επένδυση συνδετήρων: | Χρυσός που καλύπτεται |
| Υλικό: | PVC |
Υψηλής ταχύτητας μετάδοσης Cat5E Ethernet Patch Cable για PC UTP 24AWG Copper
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Μπλε 1.5m 2m 3m Cat5E Ethernet Patch Cable για LAN WAN οικιακή δικτύωση
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |
Μαύρο καλώδιο σύνδεσης UTP Cat5e 24AWG CCA UL 6ft
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Χρώμα καλωδίου Ethernet CAT6A με μοβ και λευκό/πράσινο/κίτρινο/λευκό/μαύρο
| Cable Plating: | Gold Plated |
|---|---|
| Cable Jacket: | PVC |
| Cable Stranding: | Solid |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Προσαρμοσμένο UTP FTP AWG Cross Jacket
| Χρώμα: | Λευκό/ Μπλε/ Γκρίζο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Κόκκινο/ Μαύρο/ Πορτοκαλί/ Τριαντάφυλλο/ Ροζ |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 250MHz |
| Εφαρμογή: | Δίκτυα/Μεταφορά δεδομένων/Κοινωνία δεδομένων |

