Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ ethernet cat5e ] αγώνας 87 προϊόντα.
Gigabit Braided Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| AWG καλωδίων: | 23/24/26AWG |
|---|---|
| Χρώμα καλωδίων: | Μπλε ουρανού |
| Αγωγός καλωδίων: | Β.Σ. χαλκού |
1m-30m Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable Μη προστατευμένο CCA 24 AWG Προσαρμοσμένο χρώμα
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Κατηγορία: | γάτα5 |
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
Υψηλή ταχύτητα 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m μήκη χωρίς προστασία
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Συσκευή: | Χύδην |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο RJ45 Cat5E Ethernet PVC Jacket CCA Conducer 24 AWG
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής ταχύτητας Χρυσό επιχρισμένο καλώδιο Ethernet Patch Custom Color Cat5E RJ45 Connector
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
20m μήκος Cat5 Ethernet Patch Cable Χρυσό επιχρυσωμένο RJ45 συνδετήρα Bulk Pack
| Τύπος καλωδίου: | γάτα5 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
Προσαρμοσμένο χρώμα PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conducter
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
Υψηλή ταχύτητα 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m μήκη χωρίς προστασία
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet RJ45 PVC Jacket Unshielded 24 AWG 1m - 30m μήκη
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΠ |
|---|---|
| Τύπος σακακιών: | pvc |
| Προστασία: | Μη θωρακισμένα |
Προσαρμοσμένο καλώδιο Cat5 Ethernet Patch Unshielded RJ45 καλώδιο Ethernet 100 Mbps Προσαρμοσμένο χρώμα
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |

