Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ ethernet cat5e ] αγώνας 87 προϊόντα.
Ethernet_Patch_Cable_Five 100 Mbps Προσαρμοσμένο Cat5 δίκτυο καλωδίων χύδην συσκευασία
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
|---|---|
| Κατηγορία: | γάτα5 |
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
Γρήγορο δίκτυο Cat5 Ethernet Patch Cable 30V Διάταξη τάσης Καλώδιο χωρίς προστασία
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |
Cat5 Ethernet Patch Cable CCS PVC Jacket Χρυσό επιχρισμένο RJ45 σύνδεσμος 24 AWG καλώδιο
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
|---|---|
| Προστασία: | Μη θωρακισμένα |
| Τύπος σακακιών: | pvc |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Ethernet Patch 3m μήκος Cat5 24 AWG RJ45 Unshielded 100 Mbps ταχύτητα
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο RJ45 Cat5E Ethernet PVC Jacket CCA Conducer 24 AWG
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΠ |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο καλώδιο Cat5E Ethernet Patch CCS Conducter 24 AWG Wire Gauge Χρυσόχρωμα συνδετήρες Χονδρική συσκευασία
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
| Τύπος καλωδίου: | γάτα5 |
Χονδρικό καλώδιο Cat5 Ethernet Patch 100 Mbps Ταχύτητα CCS Conductor Χρυσό επιχρυσωμένο RJ45 σύνδεσμο
| Συσκευή: | Χύδην |
|---|---|
| Κατηγορία: | γάτα5 |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
Αποτελεσματικό μπλε 1000ft Cat7 καλωδιακό ρολό Cat5e Lan καλωδιακό ρολό με άξονα
| Διάρκεια: | 1000ft |
|---|---|
| Ονομασία: | Ρολ καλωδίων Ethernet |
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
Μη προστατευμένος συνδετήρας RJ45 CAT 5E
| Υλικό: | PVC |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24 AWG |
| Τύπος καλωδίου: | Κατηγορία 5e/ Κατηγορία 6/ Κατηγορία 6a |
Γρήγορο και σταθερό κίτρινο PVC Cat 6 Ethernet Patch Cable 30m μήκος 250MHz εύρος ζώνης
| Υλικό σακάτου: | pvc |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 2m/3m/5m/10m/15m/20m/30m/50m/100m |
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20℃~+75℃ |

