Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ ethernet cat5e ] αγώνας 87 προϊόντα.
Ανεξάρτητο καλώδιο Cat Five E Patch Η αξιόπιστη λύση για τις συνδέσεις δικτύου σας
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |
Καλώδιο κυλίνδρου 24AWG 500m με κάλυψη PVC Cat6a
| Τύπος σακακιών: | PVC |
|---|---|
| Ονομασία: | Ρολ καλωδίων Ethernet |
| Συνδετήρας: | RJ45 |
Επίπεδο καλώδιο χαλκού κατηγορίας 5E 30AWG 1M 1000Mbps Εύκολο μεταφοράς για υπολογιστές γραφείου
| Διάφραση ζώνης: | 1000 MHZ |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Διάστημα καλωδίου: | 3 πόδια |
Χρυσό επιχρυσωμένος σύνδεσμος Cat6 Cable Roll 305m Internet Cable Roll CMX Fire Rating
| Συνδετήρας: | RJ45 |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24 AWG |
| Προστασία: | Unshielded |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Ειδικό σχεδιασμό για δίκτυο 10 Gigabit
| Διάφραση ζώνης: | 500 MHz |
|---|---|
| AWG καλωδίων: | 26Awg |
| Χρώμα καλωδίου: | Μπλε και Λευκό |
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο LAN κατηγορίας 6α με κάλυψη TPE και χρυσωπική επίστρωση
| Τύπος καλωδίου: | CAT6A |
|---|---|
| Αξιολόγηση καλωδιακών καλωδίων: | ΤΡΕ |
| Επιμετάλλωση καλωδίων: | Χρυσοκάλυψη |
Προσαρμοσμένο λογότυπο Colo Καλώδιο Διαδικτύου Cat 5e / Καλώδιο δεδομένων Cat 5e 10m 20m
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |

