Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ] αγώνας 88 προϊόντα.
10m Cat5E Ethernet Patch Cable PVC RJ45 Connector για βελτιωμένη αποτελεσματικότητα δικτύου
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Cable Type: | Cat5E |
Αποδοτικό καλώδιο δέσμης Ethernet 30V Cat5E χωρίς προστασία για σταθερό δίκτυο
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
Σταθερή ταχεία μετάδοση Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE Jacketed
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
| Τύπος σακακιών: | PVC |
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο Cat5E Ethernet Patch 100Mbps που λειτουργεί με σύνδεσμο RJ45
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
| Συσκευή: | Χύδην |
OEM/ODM Cat5e Ethernet καλώδιο 100ft UTP FTP BC CCA CCS PVC TPE Jacket
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
|---|---|
| Κατηγορία: | Κατηγορία 5e |
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Καλώδιο διασύνδεσης Ethernet Cat5E με κάλυψη PVC για πίνακα διασύνδεσης μήκους 1m υψηλής ταχύτητας
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | CAT5E |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
Συσκευασία χύδης Καλώδιο Cat5e άσπρο Καλώδιο Ethernet Cat5e 1m-30m
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable με ανθεκτικό PVC Jacket
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |
Πιστοποιημένο UL Κατηγορία 5e Ethernet καλώδιο 100 Mbps Ταχύτητα 100 Ft Cat5e Patch Cable
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
|---|---|
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσός που καλύπτεται |
| Τύπος σακακιών: | PVC |
Μη προστατευμένο καλώδιο CMX 305m Ethernet Roll Cat5e για μηχανική καλωδίωση
| Προστασία: | Unshielded |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 10/100/1000 Mbps |
| Τύπος καλωδίου: | Κατηγορία 5e/ Κατηγορία 6/ Κατηγορία 6a/ Κατηγορία 7 |

