Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ] αγώνας 88 προϊόντα.
1.5m Κατηγορία 5 καλώδιο με χρυσό επικαλυμμένο καλώδιο
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Conductor Material: | CCA |
Χρυσό επιχρυσωμένο RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five / Cat_Five_E_Patch_Cable PVC Jacket CCA Conducer 24 AWG
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
| Συσκευή: | Χύδην |
Ανεξάρτητο καλώδιο Cat Five E Patch Η αξιόπιστη λύση για τις συνδέσεις δικτύου σας
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |
Μεγάλη απόσταση 20m PVC Κατηγορία_Πέντε_Ενισχυμένο_Καλώδιο Bulk Pack Χρυσό επιχρισμένο RJ45 σύνδεσμος
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Συσκευή: | Χύδην |
| Τύπος σακακιών: | pvc |
Ευέλικτο καλώδιο επικάλυψης Ethernet 5 με κάλυμμα PVC και σύνδεσμο RJ45
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |
Πορτοκαλί Cat6a Ethernet Cable Roll Speed 1000Mbps 24 AWG CMX Κατηγορία πυρός
| Μαέστρος Stranding: | στερεό |
|---|---|
| Προστασία: | Unshielded |
| Συνδετήρας: | RJ45 |
Καλώδιο κυλίνδρου 24AWG 500m με κάλυψη PVC Cat6a
| Τύπος σακακιών: | PVC |
|---|---|
| Ονομασία: | Ρολ καλωδίων Ethernet |
| Συνδετήρας: | RJ45 |
Λευκό καλώδιο Cat6 Ethernet με προστασία χωρίς προστασία
| μετρητής καλωδίων: | 24 AWG |
|---|---|
| Εκτίμηση πυρκαγιάς: | CMX |
| Ονομασία: | Ρολ καλωδίων Ethernet |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable για εντατικά δίκτυα
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6 |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μπλε/ Γκρίζο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Κόκκινο/ Μαύρο/ Πορτοκαλί/ Τριαντάφυλλο/ Ροζ |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Προσαρμοσμένο UTP FTP AWG Cross Jacket
| Χρώμα: | Λευκό/ Μπλε/ Γκρίζο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Κόκκινο/ Μαύρο/ Πορτοκαλί/ Τριαντάφυλλο/ Ροζ |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 250MHz |
| Εφαρμογή: | Δίκτυα/Μεταφορά δεδομένων/Κοινωνία δεδομένων |

