Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ] αγώνας 88 προϊόντα.
24 AWG RJ45 Cable Roll PVC Jacket 1000 Ft Roll Of Cat5e Cable Ηλεκτρονικό καλώδιο
| Συνδετήρας: | RJ45 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μπλε/ Μαύρο/ Κίτρινο/ Κόκκινο/ Πορτοκαλί |
Καλώδιο EJE μάρκας Ethernet Patch Κόστος-αποτελεσματικό Κίτρινο CCA Cat5E για παρακολούθηση ή δικτύωση Gigabit
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 100 MHz |
| Καλωδιακό μπουφάν: | PVC |
CAT5E Κίτρινο 2M BC RJ45 Ethernet Cable Patch Cord Σύνδεση CCTV Router Υπολογιστής
| Εφαρμογή καλωδίων: | Δίκτυο/δεδομένα/φωνή/τηλέφωνο/Ethernet |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Χρώμα καλωδίου: | Μαύρο/Λευκό/Μπλε/Γκρι/Κίτρινο/Πράσινο/Κόκκινο/Πορφυρό/Παρτοκαλί/Ροζ |
Μαύρο καλώδιο σύνδεσης UTP Cat5e 24AWG CCA UL 6ft
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Υψηλής ταχύτητας μετάδοσης Cat5E Ethernet Patch Cable για PC UTP 24AWG Copper
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Μπλε 1.5m 2m 3m Cat5E Ethernet Patch Cable για LAN WAN οικιακή δικτύωση
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |
Καλώδιο Ethernet με στερεό αγωγό που συνδέεται με ράβδο Cat5e/Cat6/Cat6a/Cat7 1000ft
| Διάρκεια: | 1000ft |
|---|---|
| Επένδυση συνδετήρων: | Χρυσός που καλύπτεται |
| Υλικό: | PVC |
1m-30m Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable Μη προστατευμένο CCA 24 AWG Προσαρμοσμένο χρώμα
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Κατηγορία: | γάτα5 |
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
Υψηλή ταχύτητα 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m μήκη χωρίς προστασία
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Συσκευή: | Χύδην |
Προσαρμοσμένο χρώμα PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conducter
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |

