Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ] αγώνας 88 προϊόντα.
Υψηλής ταχύτητας FTP RJ45 Cat6A Ethernet Patch Cable με στερεό αγωγό χαλκού
| μετρητής καλωδίων: | 23/24/26/28/30 AWG |
|---|---|
| Προσάραξη καλωδίων: | στερεό |
| _καλώδιο θερμοκρασία εκτίμηση: | 75°C |
Χρυσό επιχρυσωμένος σύνδεσμος Cat6 Cable Roll 305m Internet Cable Roll CMX Fire Rating
| Συνδετήρας: | RJ45 |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24 AWG |
| Προστασία: | Unshielded |
600MHz Cat6A Ethernet Patch Cable Προσαρμοσμένος τύπος προστασίας μήκους
| Προσάραξη καλωδίων: | στερεό |
|---|---|
| Διάστημα καλωδίου: | 1m/1.5m/1.8m/2m/3m/5m/10m |
| Εκτίμηση καλωδίων: | 600 MHZ |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Ειδικό σχεδιασμό για δίκτυο 10 Gigabit
| Διάφραση ζώνης: | 500 MHz |
|---|---|
| AWG καλωδίων: | 26Awg |
| Χρώμα καλωδίου: | Μπλε και Λευκό |
Χρώμα καλωδίου Ethernet CAT6A με μοβ και λευκό/πράσινο/κίτρινο/λευκό/μαύρο
| Cable Plating: | Gold Plated |
|---|---|
| Cable Jacket: | PVC |
| Cable Stranding: | Solid |
Γρήγορο και σταθερό κίτρινο PVC Cat 6 Ethernet Patch Cable 30m μήκος 250MHz εύρος ζώνης
| Υλικό σακάτου: | pvc |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 2m/3m/5m/10m/15m/20m/30m/50m/100m |
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20℃~+75℃ |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Δικτυακό καλώδιο
| Κατηγορία: | Καλώδιο δικτύωσης |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός/CCA |
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
Κατηγορία 6 Ethernet Patch Cable 1Gbps Μεταφορά δεδομένων Προστατευμένο PVC Jacket 20C-75C Περιοχή θερμοκρασίας
| Ταχύτητα: | 1Gbps |
|---|---|
| Προστασία: | Μη προστατευμένα/προστατευμένα |
| Εφαρμογή: | Δίκτυα/Μεταφορά δεδομένων/Κοινωνία δεδομένων |
Gigabit Braided Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| AWG καλωδίων: | 23/24/26AWG |
|---|---|
| Χρώμα καλωδίων: | Μπλε ουρανού |
| Αγωγός καλωδίων: | Β.Σ. χαλκού |
Πράσινο επίπεδο καλώδιο επικάλυψης Ethernet Cat 7 Sftp 10gbit/S 600mhz 1m-10m
| Εφαρμογή: | Δίκτυο Ethernet |
|---|---|
| Διάστημα καλωδίου: | 1m/1.5m/2m/3m/5m/10m |
| Τύπος καλωδίου: | Καλώδιο δικτύων |

