Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ] αγώνας 88 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο λογότυπο Colo Καλώδιο Διαδικτύου Cat 5e / Καλώδιο δεδομένων Cat 5e 10m 20m
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |
SFTP BC 26AWG Καλώδιο χαλκού κατηγορίας 7 600MHz 50m Καλώδιο Ethernet κατηγορίας 7
| Τύπος καλωδίου: | Cat7 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
| Κατηγορία τάσης: | 300V |
24AWG Cat6 Ethernet Cable Roll για λύσεις δικτύωσης με σύνδεσμο RJ45
| μετρητής καλωδίων: | 24 AWG |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | CAT6 |
| Υλικό: | PVC |
Εξωτερική διάμετρος 6,0 mm Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας 10 πόδια προσαρμοσμένο
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ωμ/km |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας |
| Διάστημα καλωδίου: | 10ft |
Επίπεδο καλώδιο χαλκού κατηγορίας 5E 30AWG 1M 1000Mbps Εύκολο μεταφοράς για υπολογιστές γραφείου
| Διάφραση ζώνης: | 1000 MHZ |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Διάστημα καλωδίου: | 3 πόδια |
Τετραγωνικό καλώδιο Ethernet 30AWG 1M 1000Mbps για υπολογιστές γραφείου
| Διάφραση ζώνης: | 1000 MHZ |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Διάστημα καλωδίου: | 3 πόδια |
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο LAN κατηγορίας 6α με κάλυψη TPE και χρυσωπική επίστρωση
| Τύπος καλωδίου: | CAT6A |
|---|---|
| Αξιολόγηση καλωδιακών καλωδίων: | ΤΡΕ |
| Επιμετάλλωση καλωδίων: | Χρυσοκάλυψη |
1Gbps Καλώδιο δικτύωσης Cat6 Κίτρινο καλώδιο 250MHz Ethernet Patch RJ45 PVC Jacket
| Διάφραση ζώνης: | 250MHz |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινο/ Κόκκινο/ Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6 |

