Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ category 7 ethernet cable ] αγώνας 105 προϊόντα.
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Ethernet Patch 3m μήκος Cat5 24 AWG RJ45 Unshielded 100 Mbps ταχύτητα
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |
20m μήκος Cat5 Ethernet Patch Cable Χρυσό επιχρυσωμένο RJ45 συνδετήρα Bulk Pack
| Τύπος καλωδίου: | γάτα5 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
Προσαρμοσμένο καλώδιο Cat5E Ethernet Patch CCS Conducter 24 AWG Wire Gauge Χρυσόχρωμα συνδετήρες Χονδρική συσκευασία
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
| Τύπος καλωδίου: | γάτα5 |
Χρυσό επιχρυσωμένο RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five PVC Jacket CCA Conducter 24 AWG
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΠ |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
250MHz εύρος ζώνης Cat6 Patch Cord με RJ45 συνδετήρα PVC Jacket
| Υλικό σακάκι: | PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινο/ Κόκκινο/ Μαύρο |
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6 |

