Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ category 7 ethernet cable ] αγώνας 105 προϊόντα.
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Ταχύτητα Άκρυφο PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Shielding: | Unshielded |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Cat5 Ethernet 30V 24 AWG χύδης συσκευασία
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Προσαρμοσμένο Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Cat5 Ethernet Patch
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Packaging: | Bulk |
Cat5E Ethernet Patch Cable 30V PVC Jacket 24 AWG CCS Conductor RJ45 1m-30m μήκος
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Voltage Rating: | 30V |
Κατηγορία Cat5E Cat5E Ethernet Patch Cable Conducer Υλικό CCA Μη προστατευμένη σύνδεση
| Color: | Customized |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Category: | Cat5E |
1.5m Cat5E Ethernet Patch Cable Unshielded RJ45 Τύπος συνδέσμου
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Cable Type: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
Εγγυημένο UTP CCA RJ45 Cat5e καλώδιο 24AWG Cat 5e patch cable μαύρο
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E |
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο Cat5E Ethernet Patch 100Mbps που λειτουργεί με σύνδεσμο RJ45
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
| Συσκευή: | Χύδην |
Καλώδιο επικάλυψης Ethernet Cat5E χωρίς προστασία 30V Διορισμένη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
Προσαρμοσμένο καλώδιο Cat5 Ethernet Patch Unshielded RJ45 καλώδιο Ethernet 100 Mbps Προσαρμοσμένο χρώμα
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |

