Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ category 7 ethernet cable ] αγώνας 105 προϊόντα.
UTP 26AWG Copper Cat5E Ethernet Patch Cable Στρογγυλό σχήμα καλωδίου
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | ΔΕΠ |
| Χρώμα: | Κίτρινο |
Κίτρινο καλώδιο Cat5E Ethernet Patch UTP 24AWG CCA καλώδιο μετάδοσης υψηλής ταχύτητας
| Εύρος ζώνης καλωδίων: | 100/1000MHz |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Αγωγός καλωδίων: | Χάλυβα |
Μπλε 1.5m 2m 3m Cat5E Ethernet Patch Cable για LAN WAN οικιακή δικτύωση
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |
EJE λευκό 24/26/28AWG CAT 5E UTP καλώδιο επικάλυψης χωρίς προστασία 1-100MHz
| Χρώμα: | Γκρι, μπλε, λευκό, κίτρινο, πράσινο, πορτοκαλί, κόκκινο, μωβ |
|---|---|
| Αγωγός: | γυμνός χαλκός |
| Συνδετήρας: | RJ45 8P8C |
Προσαρμοσμένο λογότυπο Colo Καλώδιο Διαδικτύου Cat 5e / Καλώδιο δεδομένων Cat 5e 10m 20m
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |
Μαύρο καλώδιο σύνδεσης UTP Cat5e 24AWG CCA UL 6ft
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Καλώδιο δέσμης Ethernet πέντε 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps Ταχύτητα PVC Jacket Unshielded 1m-30m μήκος
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
Ευέλικτο καλώδιο επικάλυψης Ethernet 5 με κάλυμμα PVC και σύνδεσμο RJ45
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |
Σταθερό και γρήγορο καλώδιο Cat5E Ethernet UTP CCS 24/26 AWG
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25*33*30cm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2~5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable με ανθεκτικό PVC Jacket
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |

