Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ category 7 ethernet cable ] αγώνας 105 προϊόντα.
Υψηλή ταχύτητα 1Gbps Κάλκινο καλώδιο Cat6 Ethernet Κόκκινο PVC Jacket 1m 250MHz εύρος ζώνης
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός/CCA |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 250MHz |
| Χρώμα: | Κίτρινο/ Κόκκινο/ Μαύρο |
Ανεξάρτητο καλώδιο Cat5E Ethernet Patch PVC Jacket για ομαλή μεταφορά δεδομένων
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Speed: | 1000 Mbps |
Χύδημα BC Cat 5e Patch Cord Προσαρμοσμένο Cat5e Blue Cable PVC Jacket Τύπος
| Συσκευή: | Χύδην |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσός που καλύπτεται |
Ετικέτα EJE Ethernet Patch Cable Κόστος-αποτελεσματικό LSZH White CAT.6 για δικτύωση Gigabit
| Εφαρμογή: | Δίκτυα Ethernet |
|---|---|
| Καλωδιακό μπουφάν: | LSZH PVC |
| Τύπος καλωδίου: | ΔΕΠ |
EJE UTP 26AWG Ethernet Patch Cord για Home Office Mall Networking Ποτέ μην αποσυνδέεται
| Υλικό σακάτου: | PVC |
|---|---|
| ταχύτητα: | 2.5Gbps |
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΠ |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Cat5 Ethernet Patch Customized Color 1m-30m μήκη
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Conductor Material: | CCS |
Χάλκινος αγωγός Cat5E Ethernet Patch Cable 30V Κόκκινο με χρυσό καλώδιο
| Τύπος καλωδίου: | CAT5E |
|---|---|
| Κατηγορία: | CAT5E |
| Τύπος σακακιών: | PVC |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Ταχύτητα Άκρυφο PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Rohs Gigabit Network RJ45 Cat 6 Ethernet Patch Cable BC UTP Μέχρι 550MHz
| Εφαρμογή: | Καλώδιο Ethernet/LAN/Κέντρο δεδομένων/Ηλεκτρονικός υπολογιστής |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | Μέχρι 550MHz |
| Σακάκι καλωδίων: | PVC |
UTP BC 26 AWG Cat5E Ethernet Patch Cable Υψηλής ταχύτητας καλώδιο μετάδοσης
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | ΔΕΠ |
| Χρώμα: | Κίτρινο |

