Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ category 7 ethernet cable ] αγώνας 105 προϊόντα.
Αποδοτικό καλώδιο δέσμης Ethernet 30V Cat5E χωρίς προστασία για σταθερό δίκτυο
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
Σταθερή ταχεία μετάδοση Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE Jacketed
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
| Τύπος σακακιών: | PVC |
Καλώδιο διασύνδεσης Ethernet Cat5E με κάλυψη PVC για πίνακα διασύνδεσης μήκους 1m υψηλής ταχύτητας
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | CAT5E |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
Καλώδιο EJE μάρκας Ethernet Patch Κόστος-αποτελεσματικό Κίτρινο CCA Cat5E για παρακολούθηση ή δικτύωση Gigabit
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 100 MHz |
| Καλωδιακό μπουφάν: | PVC |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Ειδικό σχεδιασμό για δίκτυο 10 Gigabit
| Διάφραση ζώνης: | 500 MHz |
|---|---|
| AWG καλωδίων: | 26Awg |
| Χρώμα καλωδίου: | Μπλε και Λευκό |
Κατηγορία 6 BC 26awg UTP Ethernet Patch Cable PVC Jacket Rj45 Συνδέτης
| Τόπος καταγωγής | Σενζέν, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | EJE |
| Πιστοποίηση | ul, rohs |
Υψηλής ταχύτητας μετάδοσης Cat5E Ethernet Patch Cable για PC UTP 24AWG Copper
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Επίπεδο καλώδιο χαλκού κατηγορίας 5E 30AWG 1M 1000Mbps Εύκολο μεταφοράς για υπολογιστές γραφείου
| Διάφραση ζώνης: | 1000 MHZ |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Διάστημα καλωδίου: | 3 πόδια |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο RJ45 Cat5E Ethernet PVC Jacket CCA Conducer 24 AWG
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΠ |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Μεγάλη απόσταση 20m PVC Κατηγορία_Πέντε_Ενισχυμένο_Καλώδιο Bulk Pack Χρυσό επιχρισμένο RJ45 σύνδεσμος
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Συσκευή: | Χύδην |
| Τύπος σακακιών: | pvc |

