Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ethernet patch cable ] αγώνας 77 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο καλώδιο Cat5E Ethernet Patch RJ45 Συνδέτης 24 AWG PVC Jacket 100 Mbps Ταχύτητα
| Category: | Cat5 |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Αναβαθμίστε τις επιδόσεις του δικτύου σας με το χρυσό καλώδιο σύνδεσης Cat5E Ethernet
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Ανεξάρτητο καλώδιο Cat5E Ethernet Patch PVC Jacket για ομαλή μεταφορά δεδομένων
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Speed: | 1000 Mbps |
10m Cat5E Ethernet Patch Cable PVC RJ45 Connector για βελτιωμένη αποτελεσματικότητα δικτύου
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Cable Type: | Cat5E |
Κατηγορία Cat5E Cat5E Ethernet Patch Cable Conducer Υλικό CCA Μη προστατευμένη σύνδεση
| Color: | Customized |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Category: | Cat5E |
Καλώδιο επικάλυψης Ethernet Cat5E χωρίς προστασία 30V Διορισμένη ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
1.5m Cat5E Ethernet Patch Cable Unshielded RJ45 Τύπος συνδέσμου
| Speed: | 1000 Mbps |
|---|---|
| Cable Type: | Cat5E |
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
Σταθερό και γρήγορο καλώδιο Cat5E Ethernet UTP CCS 24/26 AWG
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25*33*30cm |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2~5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Ταχύτητα Άκρυφο PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Shielding: | Unshielded |
Αποδοτικό καλώδιο δέσμης Ethernet 30V Cat5E χωρίς προστασία για σταθερό δίκτυο
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |

