Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ethernet patch cable ] αγώνας 77 προϊόντα.
Γρήγορο δίκτυο Cat5 Ethernet Patch Cable 30V Διάταξη τάσης Καλώδιο χωρίς προστασία
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |
Ανεξάρτητο καλώδιο Cat Five E Patch Η αξιόπιστη λύση για τις συνδέσεις δικτύου σας
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο RJ45 Cat5E Ethernet PVC Jacket CCA Conducer 24 AWG
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΠ |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Συσκευασία χύδης Καλώδιο Cat5e άσπρο Καλώδιο Ethernet Cat5e 1m-30m
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Υψηλή ταχύτητα 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m μήκη χωρίς προστασία
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Συσκευή: | Χύδην |
Προσαρμοσμένο χρώμα PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conducter
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
|---|---|
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
Υψηλής ταχύτητας Προσαρμόσιμη κατηγορία πέντε Ενισχυμένο καλώδιο επικάλυψης PVC Jacket Χρυσό επικαλυμμένο RJ45 σύνδεσμος
| Jacket Type: | PVC |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
20m μήκος Cat5 Ethernet Patch Cable Χρυσό επιχρυσωμένο RJ45 συνδετήρα Bulk Pack
| Τύπος καλωδίου: | γάτα5 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
Cat5 Ethernet Patch Cable CCS PVC Jacket Χρυσό επιχρισμένο RJ45 σύνδεσμος 24 AWG καλώδιο
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΚ |
|---|---|
| Προστασία: | Μη θωρακισμένα |
| Τύπος σακακιών: | pvc |
1.5m Κατηγορία 5 καλώδιο με χρυσό επικαλυμμένο καλώδιο
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Conductor Material: | CCA |

