Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ethernet patch cable ] αγώνας 77 προϊόντα.
Κίτρινο καλώδιο Cat5E Ethernet Patch UTP 24AWG CCA καλώδιο μετάδοσης υψηλής ταχύτητας
| Εύρος ζώνης καλωδίων: | 100/1000MHz |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Αγωγός καλωδίων: | Χάλυβα |
UTP BC 26 AWG Cat5E Ethernet Patch Cable Υψηλής ταχύτητας καλώδιο μετάδοσης
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | ΔΕΠ |
| Χρώμα: | Κίτρινο |
UTP 26AWG Copper Cat5E Ethernet Patch Cable Στρογγυλό σχήμα καλωδίου
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | ΔΕΠ |
| Χρώμα: | Κίτρινο |
Προσαρμοσμένο Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Cat5 Ethernet Patch
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Packaging: | Bulk |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Cat5 Ethernet Patch Customized Color 1m-30m μήκη
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Conductor Material: | CCS |
Cat5E Ethernet Patch Cable 30V PVC Jacket 24 AWG CCS Conductor RJ45 1m-30m μήκος
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Voltage Rating: | 30V |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Ταχύτητα Άκρυφο PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Χάλκινος αγωγός Cat5E Ethernet Patch Cable 30V Κόκκινο με χρυσό καλώδιο
| Τύπος καλωδίου: | CAT5E |
|---|---|
| Κατηγορία: | CAT5E |
| Τύπος σακακιών: | PVC |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Cat5 Ethernet 30V 24 AWG χύδης συσκευασία
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο Cat5 Ethernet Patch Gold Plated PVC Jacket 24 AWG 100 Mbps
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Jacket Type: | PVC |

