Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ethernet patch cable ] αγώνας 77 προϊόντα.
Σταθερή ταχεία μετάδοση Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE Jacketed
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
| Τύπος σακακιών: | PVC |
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο Cat5E Ethernet Patch 100Mbps που λειτουργεί με σύνδεσμο RJ45
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου: | 24 AWG |
| Συσκευή: | Χύδην |
Καλώδιο διασύνδεσης Ethernet Cat5E με κάλυψη PVC για πίνακα διασύνδεσης μήκους 1m υψηλής ταχύτητας
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | CAT5E |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable με ανθεκτικό PVC Jacket
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |
Υψηλής ταχύτητας μετάδοσης Cat5E Ethernet Patch Cable για PC UTP 24AWG Copper
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Μπλε 1.5m 2m 3m Cat5E Ethernet Patch Cable για LAN WAN οικιακή δικτύωση
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |
Καλώδιο EJE μάρκας Ethernet Patch Κόστος-αποτελεσματικό Κίτρινο CCA Cat5E για παρακολούθηση ή δικτύωση Gigabit
| AWG: | 26Awg |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 100 MHz |
| Καλωδιακό μπουφάν: | PVC |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable για εντατικά δίκτυα
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6 |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μπλε/ Γκρίζο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Κόκκινο/ Μαύρο/ Πορτοκαλί/ Τριαντάφυλλο/ Ροζ |
Καλώδιο δέσμης Ethernet πέντε 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps Ταχύτητα PVC Jacket Unshielded 1m-30m μήκος
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
Ευέλικτο καλώδιο επικάλυψης Ethernet 5 με κάλυμμα PVC και σύνδεσμο RJ45
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |

