Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ethernet patch cable ] αγώνας 77 προϊόντα.
Υψηλής ταχύτητας FTP RJ45 Cat6A Ethernet Patch Cable με στερεό αγωγό χαλκού
| μετρητής καλωδίων: | 23/24/26/28/30 AWG |
|---|---|
| Προσάραξη καλωδίων: | στερεό |
| _καλώδιο θερμοκρασία εκτίμηση: | 75°C |
600MHz Cat6A Ethernet Patch Cable Προσαρμοσμένος τύπος προστασίας μήκους
| Προσάραξη καλωδίων: | στερεό |
|---|---|
| Διάστημα καλωδίου: | 1m/1.5m/1.8m/2m/3m/5m/10m |
| Εκτίμηση καλωδίων: | 600 MHZ |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Προσαρμοσμένο UTP FTP AWG Cross Jacket
| Χρώμα: | Λευκό/ Μπλε/ Γκρίζο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Κόκκινο/ Μαύρο/ Πορτοκαλί/ Τριαντάφυλλο/ Ροζ |
|---|---|
| Διάφραση ζώνης: | 250MHz |
| Εφαρμογή: | Δίκτυα/Μεταφορά δεδομένων/Κοινωνία δεδομένων |
Μαύρο καλώδιο σύνδεσης UTP Cat5e 24AWG CCA UL 6ft
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μαύρο |
Πράσινο επίπεδο καλώδιο επικάλυψης Ethernet Cat 7 Sftp 10gbit/S 600mhz 1m-10m
| Εφαρμογή: | Δίκτυο Ethernet |
|---|---|
| Διάστημα καλωδίου: | 1m/1.5m/2m/3m/5m/10m |
| Τύπος καλωδίου: | Καλώδιο δικτύων |
Gigabit Braided Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| AWG καλωδίων: | 23/24/26AWG |
|---|---|
| Χρώμα καλωδίων: | Μπλε ουρανού |
| Αγωγός καλωδίων: | Β.Σ. χαλκού |
Εγγυημένο UTP CCA RJ45 Cat5e καλώδιο 24AWG Cat 5e patch cable μαύρο
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E |
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο RJ45 Cat5E Ethernet PVC Jacket CCA Conducer 24 AWG
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο καλώδιο Cat5 Ethernet Patch Unshielded RJ45 καλώδιο Ethernet 100 Mbps Προσαρμοσμένο χρώμα
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
| Ταχύτητα: | 100 Mbps |
Γρήγορο δίκτυο Cat5 Ethernet Patch Cable 30V Διάταξη τάσης Καλώδιο χωρίς προστασία
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5 |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |

