Όλα τα Προϊόντα
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 6
-
Καλώδιο μπαλωμάτων Ethernet Cat6a
-
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet κατηγορίας 7
-
Cat8 καλώδιο μπαλωμάτων
-
Ρολ καλωδίων Ethernet
-
USB 2.0 καλώδιο Lightning
-
Καλώδιο USB 3.0 Lightning
-
USB 3.1 καλώδιο κεραυνού
-
Καλώδιο σταθερής τηλεφωνίας
-
Υψηλής ταχύτητας καλώδιο HDMI
-
Ακουστικά καλώδια AV
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
λέξεις-κλειδιά [ cat5e ethernet patch cable ] αγώνας 77 προϊόντα.
Καλώδιο σύνδεσης Ethernet RJ45 PVC Jacket Unshielded 24 AWG 1m - 30m μήκη
| Υλικό αγωγού: | ΚΑΠ |
|---|---|
| Τύπος σακακιών: | pvc |
| Προστασία: | Μη θωρακισμένα |
Χρυσό επιχρυσωμένο καλώδιο Ethernet Patch 3m μήκος Cat5 24 AWG RJ45 Unshielded 100 Mbps ταχύτητα
| Διάρκεια: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης: | 30V |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσοκάλυψη |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Δικτυακό καλώδιο
| Κατηγορία: | Καλώδιο δικτύωσης |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός/CCA |
| Τύπος συνδέσμου: | RJ45 |
Κατηγορία 6 Ethernet Patch Cable 1Gbps Μεταφορά δεδομένων Προστατευμένο PVC Jacket 20C-75C Περιοχή θερμοκρασίας
| Ταχύτητα: | 1Gbps |
|---|---|
| Προστασία: | Μη προστατευμένα/προστατευμένα |
| Εφαρμογή: | Δίκτυα/Μεταφορά δεδομένων/Κοινωνία δεδομένων |
Χύδημα BC Cat 5e Patch Cord Προσαρμοσμένο Cat5e Blue Cable PVC Jacket Τύπος
| Συσκευή: | Χύδην |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδιο σύνδεσης Ethernet Cat5E |
| Ο συνδετήρας τελειώνει: | Χρυσός που καλύπτεται |
CAT5E Κίτρινο 2M BC RJ45 Ethernet Cable Patch Cord Σύνδεση CCTV Router Υπολογιστής
| Εφαρμογή καλωδίων: | Δίκτυο/δεδομένα/φωνή/τηλέφωνο/Ethernet |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Χρώμα καλωδίου: | Μαύρο/Λευκό/Μπλε/Γκρι/Κίτρινο/Πράσινο/Κόκκινο/Πορφυρό/Παρτοκαλί/Ροζ |
SFTP BC 26AWG Καλώδιο χαλκού κατηγορίας 7 600MHz 50m Καλώδιο Ethernet κατηγορίας 7
| Τύπος καλωδίου: | Cat7 |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
| Κατηγορία τάσης: | 300V |
Προσαρμοσμένο λογότυπο Colo Καλώδιο Διαδικτύου Cat 5e / Καλώδιο δεδομένων Cat 5e 10m 20m
| Εφαρμογή: | Δικτυακό δίκτυο LAN/WAN/Δικτυακό δίκτυο/Κέντρο δεδομένων/VoIP/CCTV |
|---|---|
| μετρητής καλωδίων: | 24AWG |
| Χρώμα: | Μπλε |
Χρώμα καλωδίου Ethernet CAT6A με μοβ και λευκό/πράσινο/κίτρινο/λευκό/μαύρο
| Cable Plating: | Gold Plated |
|---|---|
| Cable Jacket: | PVC |
| Cable Stranding: | Solid |
Τετραγωνικό καλώδιο Ethernet 30AWG 1M 1000Mbps για υπολογιστές γραφείου
| Διάφραση ζώνης: | 1000 MHZ |
|---|---|
| Πιστοποίηση καλωδίων: | Υπερεπιβαλλόμενο |
| Διάστημα καλωδίου: | 3 πόδια |

